Restbet641

Para çekme işlemleri konusunda, Restbet640 sitesinde adınızın gündeme gelmesini istemiyor olabilirsiniz. Kaçak iddaa sitesi olması nedeniyle, haklı olabilirsiniz. Peki aynı soy ismi kullanmak sureti ile bir başka şahsın adına ait hesaba para çekebilir misiniz? isterseniz deneyin. Restbet yeni giriş adresi Restbet641 ile siteyi açın. Kendi adınıza kayıtlı hesabınıza, Restbet giriş işlemi ile ulaşın. Kazandığınız bir para bulunuyor ise, para çekme talep formuna girin. Sizin adınıza olmayan ancak, başkasının adına ve siz ile aynı soy isme ait olan bir hesaba para çekme talimatı verin. Bekleyin, finansal departman bu talimatı onaylamaz. Sadece ve sadece hesap açmış şahısların adına ve soyadına ait hesaplara ödeme yapılır.

Restbet641 Para Çektiğim Hesabı Değiştirebilir miyim?

Elbette, Restbet640 sitesi finansal departmanı bu konuda anlayışlı yaklaşmaktadır. Ancak bunun da kuralı bulunmaktadır. Restbet yeni giriş adresi Restbet641 ile para çekme talimatı vermiş olabilirsiniz. Herhangi bir banka hesap numaranızı ,periyodik olarak kullanmaya başlamış olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda bankanızı değiştirmiş olabilirsiniz. Yeni açtığınız banka hesabına para çekme talimatı verebilirsiniz.

Burada önemli olan nedir? Burada önemli olan üyelik başvuru belgesine yazdığınız isim ve soy isme ait hesaplara para çekme talimatı verecek olmanızdır. Bu kural değişmediği müddetçe, istediğiniz kadar banka değişikliği, hesap numarası, IBAN numarası değişikliği yapabilirsiniz. Finansal departmanın bu konuda herhangi bir yaptırım kararını gündeme getirmeyecektir.

Leave a Reply