Restbet612

Adınıza ve soyadınıza ait bir kredi kartınız bulunuyor ise, Restbet611 sitesine bu kartınız üzerinden para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Sorun yaşamazsınız. Hızlı işlem yapma avantajına sahip olursunuz. Ayrıca, Restbet giriş işlemini yaptığınızda, dikkatli davranın. Kredi kartı ile yatırım yapmadan önce, kullandığınız ya da kullanmaya çalıştığınız adresin, Restbet yeni giriş adresi Restbet612 olması gerektiğini unutmayın.

Restbet612 Kredi Kartı İle Yatırım

Normal bir internet sitesine ya da normal bir alışveriş sitesine ödeme yapıyormuşsunuz gibi Restbet611 sitesine kredi kartı ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Restbet yeni giriş adresi Restbet612 ile siteyi açın. Hesabınıza ve tabii ki hesabınız üzerinden para yatır bölümüne gelin. Bu bölümden visa kart, mastercard ya da maestro kart gibi size uygun olan seçeneği tercih edin. Tercih ettiğiniz andan itibaren yapacağınız işlem, para yatırma talep formuna kart numarasını, son kullanma tarihi, güvenlik numarasını, adınızı ve soyadınızı yani kart sahibinin adını ve soyadını yazmanız olacaktır.

Yatırabileceğiniz para miktarı en az 100 TL’dir. Belgeyi doldurun, müşteri hizmetlerine gönderin. 5 dakika kadar bekleyin. Kısa bir sürede bankadan size onay kodu gelecektir. Para yatırma talep formunda açık olan bölüme, gelen bu onay kodunu girin. Tekrar onay verin ve paranın hesaba en fazla 5 dakikada geçtiğini görün. Tabi ki bu yöntemin yapılmasında, para yatırma talep formunun kullanılmasın da, güvenlik tedbirleri alınmış olacaktır.

Leave a Reply