Restbet Sitesi Para Çekme Seçenekleri

Restbet sitesini tercih edebileceğiniz, oldukça farklı özellikler bulunmaktadır. Üyelere sunulan avantajların içerisinde yer alan önemli bir bölümü de, Restbet sitesi para çekme seçenekleri meydana getirmiştir. İki farklı yöntem üzerinden kazançları geri alabilirsiniz. Her iki yönteminde kullanılması oldukça basittir. Her iki yöntemin kullanılması durumunda da, işlemler hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca, bir yabancı bahis sitesinden minimum miktarda para çekme işlemini gerçekleştirmeye düşünüyor iseniz, Restbet markası bu konuda da sizlere gereken desteği sağlamaktadır. En az limit ile para çekme işleminin sağlandığı sitelerden bir tanesidir.

Restbet Para Çekme Seçenekleri Nelerdir?

Site, para çekme işlemleri konusunda kullanıcılarına, banka havalesi seçeneği ve ecopayz seçeneği ile yardımcı olmaktadır. Her iki seçenekte de kullanım aşamasında, herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Markanın çalışmış olduğu bankalar ile çalışıyor iseniz, kullanacağınız yöntem havale, farklı bir banka ile çalışmanız durumunda tercih etmeniz gereken yöntem EFT olacaktır. Burada yalnızca  kendi adınıza ait olan banka hesaplarını kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir.

Restbet Banka Havalesi İle Para Çekme

Kullanabileceğiniz ilk yöntem, banka havalesi ile para çekme işlemidir. Bu yöntem ile para çekme işlemini gerçekleştirebilmeniz için, öncelikli olarak site hesaplarınıza, yani kullanıcı profiliniz ile birlikte site hesaplarınıza giriş yapmalısınız. Hesabım menüsü üzerinden erişeceğiniz para çekme bölümünde, para çekme formu şeklindeki belgeyi açmanız gerekecektir. Para çekme formu açıldığında ilk sırada, banka havalesi uygulamasının olduğunu görebilirsiniz. Bu bölümde yapmanız gereken işlem, kendi hesap numaranızı, IBAN numaranızı sisteme yazmak olacaktır.

Hesap numarasını yazdığınızda, bilgileri kontrol etmeyi ve vermiş olduğunuz hesap numarasının size ait olması gerektiğini unutmamalısınız. Doğru bilgileri girdikten sonra, yapmanız gereken işlem ise, en az 50 Türk lirası ve en fazla 25.000 Türk lirası olacak şekilde para çekme talimatı vermenizdir. Bu limitin altında ya da üstünde, gün içerisinde işlem yapma imkanınız bulunmamaktadır. Eğer 25.000 Türk lirasından daha az miktarda bir talimat verecek iseniz, gün içerisinde çekebileceğiniz maksimum para miktarının bu olduğunu, ancak iki defa para çekme talimatı verme hakkının bulunduğunu da bilmelisiniz. Bilgileri ve miktarı kontrol ettikten sonra, onay vermeniz yeterlidir.

Restbet Ecopayz İle Para Çekme

Sanal cüzdanlar ile çalışma şeklinde bir prensip benimsemiş iseniz, ecopayz yöntemi ile de Restbet markasında bulunan kazançları ya da paraları geri alabilirsiniz. Bunun için bir distribütör aracılığı ile sanal cüzdan sahibi olmalısınız. Kendinize ait bir ecopayz hesabı açmalısınız. Hesapların açılması konusunda, Restbet markasının herhangi bir sorumluluğu ya da işlevi bulunmamaktadır. İlgili distribütörler üzerinden açmış olduğunuz hesap numaralarını bilmelisiniz. Para çekme formuna gelmeli, ecopayz seçeneğini tercih etmeli ve sizlere ilgili temsilci tarafından verilmiş olunan cüzdan numarasını, ilgili bölüme girmelisiniz. Tıpkı banka havalesi yönteminde olduğu gibi, en az 50 Türk lirası, en fazla 25.000 Türk lirası para çekme talimatı verebilirsiniz.

Restbet Para Çekme Seçenekleri İşlem Süresi

Restbet Para çekme işlemlerinde kullanabileceğiniz 2 yöntem bulunmak ile birlikte, her iki seçenek içinde belirlenmiş işlem süresi 15 dakikadır. 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde vermiş olduğumuz talimat incelenecek, gerçekleştirilecek ve kazançlar kendi hesaplarınızda, banka hesaplarınızda ya da sanal cüzdanlarınızda yer alacaktır.

Restbet Para Çekme Seçeneklerinde Belge Gerekir mi?

Restbet para çekme seçenekleri için, üyelerinden belge talep etmemektedir. Kendi adınıza ait olan, üye isim ve soy isim bilgileri ile birebir uyuşan hesapları kullanmanız durumunda, herhangi bir belge göndermeniz gerekmemektedir. Rahat bir şekilde talimatı verebilir, uygun limitlerde ve 15 dakika gibi bir sürede, hiçbir belge göndermeden ve komisyon ödemeden kazançları geri alabilirsiniz.

Leave a Reply