Restbet Canlı Destek

Restbet sitesi üyeleri ile sohbet ortamında görüşme sağlayabilmek, tüm sorunlara çözüm bulmak ve yardım taleplerini karşılamak amacıyla, canlı destek hattını da devreye almış bulunmaktadır. Restbet canlı destek konusunda ana ekran üzerinde, ana ekranın sağ alt köşesinde bulunan kırmızı zemin üzerinde beyaz harfler ile yazılmış sohbet bölümünü kullanmaktadır. Görüşmeler bu bölüm üzerinden gerçekleşmekte olup, bağlantı penceresi şeklinde tanımlanmıştır.

Restbet Canlı Destek Nasıl Kullanılır?

Sitede canlı destek hattını kullanmak için, üye olmanız gerekmektedir. Giriş işlemini, Restbet giriş işlemini gerçekleştirmeniz, kullanıcı profili ile siteye üye olduğunuz bilgiler ile ana sayfayı açmanız gerekmektedir. Restbet canlı destek nasıl kullanılır? Sohbet yazısı üzerinden seçim işlemini yaparsınız, sağ alt köşeden yukarıya doğru küçük bir görüşme penceresi açılır, bu bölüm içerisinde önce adınızı ve elektronik posta adresinizi yazacağınız, kendinizi tanıtın şeklinde bir bölüm olduğu görülecektir. Bu bölümün doldurulması zorunludur.

Bu seçeneğin dışında arzu etmeniz durumunda, Facebook ya da Google hesaplarınız ile de giriş işlemini sohbete başlama işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Daha sonra departman seçimini yapmanız ve mesaj bölümüne, müşteri temsilcisini iletmek istediğiniz konuyu yazmanız yeterlidir. En altta bulunan sohbeti başlat butonuna bir kere tıklamanız yeterlidir.

Restbet Canlı Destek Geri Dönüş Süresi

Sitenin müşteri hizmetleri ile canlı destek hattı üzerinden görüşme yapabilmeniz için, yukarıda bahsedilen alanları doldurmanız, mesaj yazmanız, sohbete başlat butonuna basmanız gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra, Restbet canlı destek geri dönüş süresi 30 saniye civarında bulunacaktır. En fazla 30 saniye içerisinde açmış olduğunuz bağlantı penceresinde, müşteri hizmetleri temsilcisi karşınıza Türkçe dil seçeneği ile gelecektir.

Restbet Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Restbet müşteri hizmetleri çalışma saatleri canlı destek hattı ve elektronik posta hizmetleri olacak şekilde 2 farklı bölümden meydana gelmektedir. 7 gün boyunca hizmet almanız mümkün hale getirilmiştir. Her gün müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bu konuda bir sınırlama yoktur. Canlı destek hattının aktif olduğu yani çevrim içi olduğu saatler, sitenin iletişim bölümünde 09:00 ile 03.00 saatleri arası olarak belirlenmiştir. Bu saatler arasında kesintisiz hizmet alabileceğiniz bir müşteri hizmetleri temsilcisi karşınızda bulunacaktır.

 

Leave a Reply